Biz Kimiz.

2005 yılında Gaziantep şehitkamil’de kuruldu. Ürün portföyünde Güvenlik kameraları, Network ürünleri, Alarmlar, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

ZER Bilgisayarın bünyesinde barındırdığı başlıca markalar, Ztech,Esvision, Everest, Eyfel, S-Link,Versatile.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını daha çok bu firmalar üzerinden yapmak. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.

Misyonumuz?

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmette de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız var olan pastadan aldığımız payı büyütmek değil , sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp pastayı büyütmektir. Sektördeki çözüm ortaklarımız ve rakiplerimiz ile daima işbirliği içerisinde hareket ederek sektörün gelişime katkı sağlamak hedefindeyiz .

Vizyonumuz

Vizyon: Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak. Paydaşlarımızın ihtiyaçlarına odaklanmak,devamlı ilerleyen ve güncellenen teknolojiler geliştirmek ve bunlarınhem yazılımsal hem donanımsal servis hizmetini vermek. Hiçbirimiz hepimizden daha güçlü değiliz prensibinden yola çıkarak sizi daha güvenli bir dünya inşa etmek için işbirliğine davet ediyoruz.